День українського добровольця

14 бер. 2024
За нашу рідну Україну, Що зберегли на всі віки - Низький уклін і тричі "СЛАВА!" Герої наші - захисники!!!

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця.Цей день розпочався з повітряних тривог по всій Україні, тому, перебуваючи в укритті, вчителі та учні вшанували пам'ять загиблих захисників України загальнонаціональною хвилиною мовчання та було виконано Гімн України.
З метою вшанування мужності та героїзму добровольців-захисників у нашому ліцеї були проведені відповідні тематичні заходи.
Для молодшої ланки організовані патріотичні години " Українські добровольці- це символ звитяги, самопожертви та героїзму", під час яких класоводи пройшлися сторінками історії і з'ясували, хто були першими добровольцями і що вони здобули для України.
Наші ліцеїсти також підтримують воїнів своїми малюнками.У роботах вони зображують мрії про мирне небо та перемогу України, успішну країну, державну символіку та захисників-героїв. Звісно, діти хвилюються та підтримують захисників, однак сподіваємося, що вже найближчим часом у роботах дітей будуть зображені веселі та радісні дні.
Для учні 5-11 класів було проведено патріотичну годину "Назавжди воїни і патріоти ", присвячену добровольцям нашого села, випускникам ліцею Андрію Барабашу та Юрію Бриндаку, які нещодавно загинули, захищаючи нашу країну.
Усі присутні усвідомили, що для того, щоб життя і подвиги таких героїв були не марними, їх не просто потрібно не забувати і пам'ятати, а й самим бути гідними громадянами своєї держави і робити все для того, щоб збудувати у майбутньому сильну, міцну, незалежну Державу.
Дорогі наші Герої! Немає слів, якими можна подякувати за Ваш подвиг! Але ви знайте, що щира дяка – у серці кожного з нас. Дякуємо вам за наше мирне життя!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!