Раді вітати Вас на сайті

Вендичанської селищної ради

Могилів - Подільського району

Вінницької області!

Кукавський ліцей має свою неповторну історію, традиції та власний підхід до реалізації освітнього процесу. Наш неповторний стиль знаходить відображення в змісті, технологіях навчання, в оформленні кабінетів, інтер'єру закладу, в культурі учнів та педагогів, їхній свободі та розкутості, умінні цінувати живу думку, в утвердженні життєвого оптимізму. Все це є ствердженням того, що ми створюємо сучасний навчальний заклад ХХІ століття.

Сподіваємось, що Ви знайдете на нашому сайті багато цікавої і корисної інформації для себе

6 квіт. 2024
Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку
6 квітня в Україні і світі відзначають Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку (International Day of Sport for Development and Peace).
18 бер. 2024
Вітаємо переможців
Вітаємо наших учасників та переможців онлайн - конкурсу " Даруємо тепло сердець" в номінації " Серденько відважним"!!!
14 бер. 2024
День українського добровольця
За нашу рідну Україну, Що зберегли на всі віки - Низький уклін і тричі "СЛАВА!" Герої наші - захисники!!!