10 груд. 2022

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Завершився обласний онлайн - фотоконкурс "Я і мій домашній улюбленець" (тема року "Мій песик - захисник"), який був присвячений Всесвітньому дню домашніх тварин й проводився Вінницькою обласною станцією юних натуралістів
9 груд. 2022

Акція " ТЕПЛА ІГРАШКА НАДІЇ"

Так вже склалося, що і дорослі, і діти з нетерпінням чекають зимових свят, серед яких – День Святого Миколая. Саме цього дня трапляються чудеса та дива.
7 груд. 2022

День Української Хустки

Краса в хустині нашій споконвічна, Як і душа, що з піснею жила. Бо в українок і душа лірична, У ній багато сонця і тепла.
1 груд. 2022

Вітання військових з Днем ЗСУ

День Збройних Сил України - це свято, яке поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогоднішніх, коли солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію - захищають суверенітет і незалежність нашої держави від агресора. Традиційно щороку День Збройних Сил України відзначається 6 грудня.
30 лист. 2022

Посадка квітів

Сьогодні і ярмарку організували, і отримані квіти висадили на подвір'ї нашого ліцею...
30 лист. 2022

Профорієнтаційна робота

Сьогодні до нашого ліцею з профорієнтаційною роботою завітали працівники Могилів - Подільського відділення поліції,які провели бесіду з учнями.
28 лист. 2022

Ярмарок на підтримку

Сьогодні був організований та проведений благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України, присвячений до Дня ЗСУ ( 6 грудня) Вихованці ліцею та їх батьки вкотре об'єднують зусилля у прагненні допомоги нашим воїнам здолати ворога та наблизити Перемогу.
25 лист. 2022

Пам'ять про голодомор 1932-1933 р.р.

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р.
9 лист. 2022

День української писемності

9 листопада 2022 року у День української писемності та мови відбувся традиційний радіодиктант національної єдності. Цьогоріч текст диктанту був присвячений рідному дому, авторкою його стала письменниця і режисерка Ірина Цілик, а читала диктант акторка Ада Роговцева. Учні нашого ліцею та вчителі приєдналися до написання радіодиктанту
7 жовт. 2022

Ярмарка

Сьогодні,7 жовтня, напередодні Дня захисників та захисниць України ,яке будемо святкувати 14 жовтня,вихованці нашого ліцею разом з батьками провели ярмарок на підтримку Збройних сил України . Діти вкотре об'єднують зусилля у прагненні допомоги нашим воїнам здолати ворога та наблизити Перемогу.