13 жовт. 2023

Свято осені

Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує уже другий місяць. З давніх давен люди відзначали свято осені.13 жовтня в #Кукавському ліцеї відбувся конкурс “Міс Осінь”.
12 жовт. 2023

Відкриття меморіальної дошки

Сьогодні ,12 жовтня, у нашому селі відбулася важлива для людських сердець подія – відкриття на будівлі школи меморіальної дошки в пам'ять колишнього випускника, загиблого воїна Юрія Бриндака
11 жовт. 2023

Всесвітній день психічного(ментального) здоров'я

За ініціативи першої леді Олени Зеленської в Україні діє програма ментального здоров'я "Ти як?"Всесвітній день психічного(ментального) здоров'я відзначають 10 жовтня щорічно.Ця програма має навчити українців пережити травматичний досвід, який сформувався на фоні військових дій.
6 жовт. 2023

Квіткове царство в нашому ліцеї

Квіткове царство в нашому ліцеї є чудове. Поглянути на нього кожен рад, Бо квіти усміхаються до тебе, Дарують гарний настрій і солодкий аромат
6 жовт. 2023

Благодійна акція "5 картоплин"

Доброю традицією для нашого ліцею є участь у щорічній благодійній акції "5 картоплин". З нагоди Дня людей похилого віку та з метою виховання в учнівській молоді принципів гуманізму і традицій милосердя,районна організація Товариства Червоного Хреста спільно з загальноосвітніми школами району, провели благодійну молодіжну акцію "П’ять картоплин"
4 жовт. 2023

День тварин

Офіційно День домашніх тварин в Україні не відзначається. Але це не привід не святкувати це добре й домашнє свято. Як сказав Антуан де Сент-Екзюпері, "ти у відповіді за тих, кого приручив". Пам’ятайте про це. І обов’язково почастуєте в цей день своїх вихованців чим-небудь смачненьким.
2 жовт. 2023

Подорож до садиби «НА КОНІ»

В селі Кузьминці, що в Барському районі на Вінниччині, без перебільшення можна відчути, як жили наші пращури, що їли та як подорожували.#Кукавський ліцей радо їх відвідав.
1 жовт. 2023

Привітання до Дня захисників та захисниць

Українці 1 жовтня вперше відзначають День захисників та захисниць за оновленим календарем.
29 вер. 2023

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ЗСУ!!!

Ми живемо у нелегкі часи, коли триває боротьба за нашу свободу. Не можна стояти осторонь подій, які відбуваються навколо нас, і свою громадянську позицію не потрібно боятися декларувати.
26 вер. 2023

Проведення Уроку мужності " Герої рідного краю"