9 бер. 2023

Конкурс читців поезії Тараса Григоровича Шевченка

Кобзарем його ми звемо, Так від роду і до роду, Кожний вірш свій і поему Він присвячував народу. М.Т.Рильський
8 бер. 2023

8 брезня

Від усієї чоловічої половини нашого ліцею вітаємо вас з весняним Жіночим святом і бажаємо вам неодмінно реалізувати всі ваші таланти і здібності. Нехай у вас вийде не тільки радувати нас на шкільних заходах своєю творчістю, а й отримати за допомогою своїх умінь справжню славу, визнання і достаток. Ну а ми назавжди залишимося відданими фанатами ваших успіхів: спортивних, танцювальних, кулінарних, дизайнерських та інших. Цінуйте себе такими, якими ви є!
6 бер. 2023

Загальношкільні батьківські збори

Сьогодні,6 березня , в нашому ліцеї відбулися загальношкільні батьківські збори за участю начальника служби у справах дітей,сім'ї та молоді Вендичанської селищної ради Гаврищук Тетяни Олександрівни та поліцейського офіцера громади Вендичанської селищної ради Пержара Владислава Івановича Тетяна Олександрівна звернула увагу батьків на питання: " Безпека дітей та підлітків онлайн: кібер- булінг,секстинг,що шкодить " . Зокрема,було розглянуто таке питання: " Чому діти в онлайні та що робити ,аби перебування там стало більш безпечним?"
21 лют. 2023

Міжнародний День рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях.
21 лют. 2023

Міжнародний День рідної мови

Сила слова безмежна! Воно здатне робити диво, бо хвилює найтонші струни людського серця.
17 лют. 2023

✨ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! ✨

Завершився обласний онлайн - фотоконкурс дитячих робіт "В моєму серці Україна"!
14 лют. 2023

День Свіятого Валентина

Любов – найвище в світі почуття. Вона нам щиро серце зігріває. Й народжує саме земне життя І краще від любові – не буває!
23 груд. 2022

Проведення цікавих лекцій від представників Міжнародної служби порятунку

22 грудня до нашого ліцею завітали представники Міжнародної служби порятунку,які провели з вихованцями початкової та середньої ланки ігри,тренінги,з педагогічним колективом проведено цікаву лекцію.
16 груд. 2022

Оздоблення "Миколайчиків"

Зараз «миколайчик» – пряник із медом, прикрашений білковою глазур’ю. Найбільш поширене випікання у формі дідуся в кожусі. Але від заснування звичаю випікали у й формі зірки, сонечка, півмісяця, янголів, а також півників, коників.
12 груд. 2022

Миколайчики

Випікати для дітей печиво на свято улюбленого святителя Миколи Чудотворця — давня традиція України До речі, саме до Дня Святого Миколая здавна готували для малечі печиво – «миколайчики».