3 лист. 2023

Відкритий лист - подяка народному депутату України Геннадію Вацаку!!!

Шановний Геннадію Анатолійовичу!!! Дозвольте від імені дирекції,колективу,батьків та здобувачів освіти Кукавського ліцею імені В.А.Тропініна висловити Вам щиру подяку за надану допомогу у придбанні холодильника для нашого ліцею.
1 лист. 2023

Проведення тренінгу домедичної допомоги в екстрених випадках в умовах бойових дій

Сьогодні,01 листопада, у нашому ліцеї психологом СКЗ Могилів - Подільського РВП Сергієм Челохсаєвим,інспектором ЮП Мариною Кирильчук,старшим інспектором ЮП Аріаною Бессарабець,головним фельдшером філії КНП .ТМО.ВОЦЕМДМКВОР Могилів - Подільської ССМД Іриною Шикирявою був проведений курс - тренінг домедичної допомоги в екстрених випадках в умовах бойових дій.
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

27 жовтня в Україні відзначають День української писемності та мови. У нашому ліцеї відзначили День писемності творчо та незабутньо. Традиційно в цей день у нашому ліцеї учасники освітнього процесу пишуть Радіодиктант національної єдності, щоб зробити внесок у популяризацію української мови та перевірити власну грамотність, вшанувати силу та красу українського Слова, його незламність, милозвучність і сучасність.
27 жовт. 2023

Пишемо разом радіодиктант 2023

Активно,творчо , дружньо та старанно...)))
20 жовт. 2023

Предметні олімпіади з хімії, біології,історії та англійської мови завершили І чверть успішно...

Учні полегшено зітхнули і задоволені вирушають на осінні канікули,а вчителі продовжують творчо та натхненно методично працювати!!! Всім гарних канікул і до зустрічі 30 жовтня..
19 жовт. 2023

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Сьогодні на базі Серебринецького ліцею відбулася гімназіада з настільного тенісу та шахів між закладами освіти Вендичанської громади. Учні @Кукавського ліцею зайняли почесне ІІ місце з настільного тенісу та шахів(Кульчиківська Антоніна, Богданюк Стефан, Бурдейна Дарія, Капаніна-Камчатна Єва),також І місце - Артем Бойчук. Бажаємо подальших перемог!!!
19 жовт. 2023

І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Сьогодні,19 жовтня, здобувачі загальної середньої освіти Кукавського ліцею взяли участь у І етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
18 жовт. 2023

Європейський День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня – Європейський День боротьби з торгівлею людьми Торгівля людьми - це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої страждають чоловіки, жінки,діти
18 жовт. 2023

Стартував І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році!

Предметні олімпіади - це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність.
16 жовт. 2023

Українцю , будь гідний хліба, який ти їси

Хліб! Скільки про нього сказано добрих слів, складено віршів, проспівано пісень! Скільки б не мали його люди – завжди говорять про нього зі щирою повагою, беруть його до рук трепетно і урочисто. Від хліба все: і радість, і пісня, і життя, і зростання, і матері посміх, і кроки дитини, і доля щаслива..