25 вер. 2023

Я знаю ти мене почуєш...

#Кукавський ліцей бере участь у патріотичному віршованому Флешмобі до Дня захисників і захисниць України "Я знаю ти мене почуєш..." #Я_знаю_ти_мене_почуєш
21 вер. 2023

День миру

Щороку #Кукавський ліцей відзначає День миру!Символом емблеми миру є голуб, яких старанно виготовиляють учні ліцею.
14 вер. 2023

Вітаємо з перемогою в турнірі з міні-футболу

Сьогодні було проведено на базі КЗСПО "ДЮСШ" Вендичанської селищної ради змагання з міні-футболу, шашків, тенісу настільного, волейболу серед закладів загальної середньої освіти Вендичанської селищної ради.
11 вер. 2023

Ні дня без спорту(фізична активність в домашніх умовах)
1 вер. 2023

День Знань

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори - день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника. Стало доброю традицією зустрічати Перше вересня - початок нового навчального року - як велике і радісне свято. То ж, розпочинаючи сьогодні новий навчальний рік, побажаємо один одному здійснення всіх надій та сподівань. Щасти вам, дорогі друзі! Здоров'я, терпіння і натхнення вам, шановні вчителі!Щасливого тобі року, рідна школо!Розпочинаєм цікаву подорож до Країни Знань й будемо впевнено підкорювати вершини різних наук.
23 черв. 2023

Пишаємося нашими учнями

З початку повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну чимала кількість українських дітей покинули її територію. Незалежно від місця, де вони перебувають, Україна гарантує цим дітям організацію навчання в дистанційній або в будь якій іншій формі, що є найбільш безпечною для учнів.
17 черв. 2023

Літо прийшло!

З ним ми пов'язуємо свої мрії про відпочинок, про виїзд на природу. Особливо хочеться порадувати літнім відпочинком дітей. Прагнення оздоровити дітей -- мабуть, сьогодні єдина сила, яка здатна це реалізувати. Для випускників 4 класу також була можливість відчути себе дорослими ,самостійними ,коли вони забажали зі своїми вчителями вийти на " пікнік"
14 черв. 2023

Зі святом Останнього дзвінка!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
10 черв. 2023

Акція «Стратегія добра»

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. І як добре, що у нашій громаді є справжні добродії, які дбають про дітей аби вони росли здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні В рамках роботи Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб продовжує акцію «Стратегія добра» і разом з депутатом обласної ради Анатолієм Крижанівським сьогодні організували виступ Вінницького обласного театру ляльок для дітей Вендичанської громади.
1 черв. 2023

Міжнародний день захисту дітей

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Головна мета цього свята – привернути увагу громадськості до проблем дітей. Воно було створене рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок, яке ухвалили в листопаді 1949 року в Парижі, а вперше свято відзначили у 1950 році. Цього дня важливо вітати не лише дітей та їхніх батьків, а й дорослих, які активно борються за права дітей.