21 лист. 2023

День Гідності та Свободи

21 листопада виповнюється 10 років від початку Революції Гідності. Події на Майдані стали переломними для новітньої історії України: тоді українці на весь світ заявили про свою готовність захищати європейські цінності, свободи та принципи демократії.
18 лист. 2023

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Завершив свою роботу інтерактивний онлайн-квест до Дня української писемності та мови. Вихованці нашого ліцею також долучилися до гри. Знання рідної мови є основою національної свідомості та ключем до збереження та розвитку нашої культури.
16 лист. 2023

Міжнародний день толерантності

16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності, запроваджений у зв’язку із ухваленням ЮНЕСКО у 1995 році Декларації принципів терпимості, в основу якої закладено положення, проголошені в Загальній декларації прав людини.
16 лист. 2023

Проведення тематичних уроків та бесід

В рамках тижня " Безпеки дорожнього руху" класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему: «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху і вимоги безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних відео.
15 лист. 2023

Подяка

Школа в селі – це центр духовного життя, це святе місце гуманності, людяності, храм високої культури людських почуттів. Школа робить багато. Вона пом’якшує людське серце, облагороджує душу. Дуже приємно ,що не забувають її випускники, а ті, хто був учнями Кукавської школи,час від часу повертаються до рідної школи, до рідного села, завжди цікавляться існуванням та новинами школи,адже кожна людина повинна завжди свято пам’ятати, звідки вона родом, де її коріння. А село і школа – невід’ємні один від одного.
14 лист. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
13 лист. 2023

Всесвітній день Доброти

Дуже доброю традицією у нашому ліцеї стало щорічне святкування 13 листопада Всесвітнього дня Доброти .Учні дізналися про історію цього свята ,подивились мультики про доброту, прийняли участь у вікторині , намалювали малюнки для наших військових, робили добрі справи.
8 лист. 2023

Профілактичні бесіди із школярами

Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. Поліцією спрямовуються всі зусилля по профілактиці дитячих правопорушень. З метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень, співробітники поліції та інших відповідних служб проводять профілактичні бесіди із школярами. Дієвим інструментом попередження правопорушень у підлітковому середовищі є проведення профілактичних бесід
7 лист. 2023

Проведення І етапу XXIV Міжнародного мовно - літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Сьогодні,07 листопада, відбувся І етап XXIV Міжнародного мовно - літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Участь у заході брали 16 здобувачів освіти 5-11-их класів
4 лист. 2023

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

04 листопада стартував ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Символічно ,що саме цей предмет відкрив олімпіадні змагання у Вендичанській громаді,адже з давніх давен математику називають царицею усіх наук.