21 груд. 2023

Щира подяка всім за допомогу у придбанні новорічних подарунків для дітей ліцею

Новий Рік – свято надії і віри у краще майбутнє. З особливим нетерпінням чекають цього дня діти, які сподіваються на здійснення заповітних мрій.
21 груд. 2023

Постановка Різдвяного вертепу на сучасний лад "Вечори на хуторі біля Диканьки...."

Український народ багатий на національні обряди та традиції. Першим та одним з найвеличніших свят зимового циклу є Різдво Христове. 21 грудня 2023 року в #Кукавському ліцеї відбулася постановка Різдвяного вертепу на сучасний лад "Вечори на хуторі біля Диканьки...."
18 груд. 2023

Вшанування пам'яті випускника нашого ліцею, Героя України ЮРІЯ БРИНДАКА (18.02.2022)

Вклоняємось перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна. Спи спокійно, Герою!!! Вічна Тобі пам'ять і вічна Слава! Слава Україні! Героям Слава!
11 груд. 2023

Підведення підсумків Національного тижня читання

Читання є важливим у час миру і добробуту, але ще важливішим – у часи випробувань, які випали на нашу долю через війну. Книжки можуть стати нашим захистом і нашою зброєю, друзями і порадниками, вчителями і лікарями.
10 груд. 2023

Продовжується челендж з нагоди Національного тижня читання - 2023

8 груд. 2023

Національний тиждень читання продовження

Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція "Національний тиждень читання - 2023".
8 груд. 2023

Національний тиждень читання

Завдяки читанню ми стаємо кращою версією себе! Читайте, бо книги - це одне з найбільших чудес, створених людиною!

Всесвітній день української хустки

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки.
7 груд. 2023

Під такою назвою з 16 листопада до 7 грудня проходив Всеукраїнський конкурс. Конкурс був організований з метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок по виготовленню новорічно - різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику та сприяння розвитку флористичного мистецтва.

Національний тиждень читання

Читання- це процес пізнання культури та історії, пошук відповідей на питання, можливість розширити словниковий запас та підвищити свій інтелектуальний рівень. А ще читання літературного твору допомагає людині розслабитись та відпочити від повсякденних справ та клопотів, поринути у події книги та прожити життя конкретного персонажа.